OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Ochrana osobních údajů

  1. Provozovatelem stránek www.josefcvrcek.cz je Josef Cvrček, podnikatel se sídlem Vrchlického 12, 301 00 Plzeň, IČ: 71417664, provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00049003.
  2. Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.
  3. Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.
  4. Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Jaké osobní údaje shromažďujeme

O uživateli shromažďujeme tyto osobní údaje:

jméno, příjmení, e-mailová adresa, fakturační údaje

Jak s osobními údaji nakládáme

  1. Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele.
  2. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu Josef Cvrček.

Velmi mi záleží na tom, abych se nedopouštěl spamování. Všechny zprávy, které rozesílám, jsou opatřeny odkazem pro odhlášení. Pokud zprávy ode mne nechcete dále dostávat, použijte prosím odhlašovací odkaz, nebo mi napište emailem na adresu cvrcek@josefcvrcek.cz.